KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378099

nr 1437 8099

monogramsignerad, eka vid vatten. Signerad, 1950. Olja på duk, oramad, 36x46 cm

Utrop:

300 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:28:16